JAK NA SÍTĚ, Ovládněte čtyři principy úspěchu na sociálníh sítích. 

Na jaře 2019 mne oslovilo nakladatelství Melvil, zda bych ráda spolupracovala na ilustracích do knihy o sociálních sítích. Spolupráce byla hned od první chvíle skvělá, Michelle i Eliška jsou velmi sympatické nadšené duše. Spolu s celým týmem jsme vybrali font, který bude v ilustracích použitý, barevnost celé knihy. V knize je 7 velkých celostránkových ilustrací, 22 menších ilustrací, grafik a grafů a velká kupa screenshotů, které bylo potřeba vizuálně spojit. Celková doba práce na ilustracích byla 115 hodin. V ukázce i původní obálka, která nakonec neprošla.


Zaujmi – naslouchej – vyprávěj – vyhodnocuj. 
Čtyři principy, které musí ovládnout každý, kdo chce být na sociálních sítích úspěšný. Ať už hodlá vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Aplikace, trendy i uživatelé sítí se můžou měnit, ale principy zůstávají.

(text převzat z webových stránek Jan Melvil Publishing)
Edice Žádná velká věda, Jan Melvil Publishing, Brno 2019

Odpovědná redaktorka Vladimíra Škorpíková // Šéfredaktor Marek Vlha // Redakční spolupráce Tomáš Baránek, Marek Vlha, Vít Šebor // Oponenti Michal Kašpárek, Kateřina Ráčková, Adam Zbiejczuk, Jirka Chomát, Dorota Kajfoszová, Daniel Gamrot, Petra Bučková // Grafická úprava a sazba David Dvořák // Obálka Pavel Junk // Jazyková korektura Vilém Kmuníček // Tisk a vazba PBtisk, a. s., Příbram


#jaknasite

 • Klient

  nakladatelství Jan Melvil Publishing

 • Autorky

  Michelle Losekoot, Eliška Vyhnánková

 • Datum

  podzim 2019

 • Kniha
  Kup zde