O mně.

Jmenuji se Karolína a jsem profesionální ilustrátorka žijící v Praze. 

Mohu pro Vás ilustrovat články, obálky časopisů a knih, vnitřní ilustraci do knih i časopisů pro děti i dospělé, obaly hudebních desek, weby, aplikace, blogy, sociální sítě, oblečení či navrhnout a zrealizovat nástěnnou malbu. Vše vám vysvětlím, poradím a vždy dodržuji termíny. Moje ilustrace jsou stylizované, moderní, veselé, hravé a trochu retro. 

Pojďme se pobavit o tom, co váš projekt potřebuje a co jsme schopní spolu zvládnout. Rozpočet a rozsah ilustrací se dá vždy přizpůsobit vašim možnostem. Napište mi a něco vymyslíme.

Reference a doporučení
Karolíniny ilustrace jsou ozdobou naší knihy Jak na sítě. Karolína totiž dokázala po celo dobu spolupráce přemýšlet nad tématem komplexně, zvládla udržet jednotnou spojovací linii i v tak velkém objemu práce jako je ilustrace knihy a zároveň uměla v pravý čas přijít s novým nápadem, který knihu posunul zase o kus dál.
Karolína ilustrovala naši knihu Jak na sítě a odvedla profesionální práci. V relativně omezeném čase dala knize svůj jedinečný styl. A nepatřily k tomu jen výsledné ilustrace, ale i skvělá komunikace, samostatnost, strukturovanost a orientace ve stovkách minikonverzací a podprojektů, které jsou s vydáváním knihy spojeny. Byla skvělým členem týmu. Díky moc.
Karolína Urbánková připravovala ilustrace ke knize Jak na sítě. Velmi dobře pochopila záměr knihy a dokázala nápaditým způsobem ztvárnit pasáže, které jí vytipovaly autorky. Ilustrace Karolíny Urbánkové dodaly knize šmrnc a styl. Spolupráci s touto ilustrátorkou mohu vřele doporučit.
Oceňuji hladký průběh spolupráce, vstřícnost a velkou kreativitu Karolíny, se spoustou nápadů nad rámec dohody, aby výsledek byl co nejlepší.
Málo slov existuje k tomu, jak dokonale popsat spolupráci se Studio Arte…je to profi a je to o emocích, prostě SUPER
Markéta Veselá
muzikantka
Spolupráce s Karolínou funguje výborně, svůj vizuální talent a kreativitu umí skvěle využít pro naše, ne vždy jednoduché, potřeby.
Bob Dohnal
foccus.design
Nejvíc doporučuju, Karolína je úžasná pracovně i lidsky. (Spolu)pracovat se Studio Arte je radost :))!!!