Jmenuji se Karolína a jsem ilustrátorka.

Nebylo to rovnou, celý život jsem si přála živit se kreslením, ale odvahu jsem našla až před pár lety. I díky tomu moc dobře vím, jaké to je, splnit si sen a proto budu mít vždy na paměti, jak je pro vás váš projekt důležitý a můj přístup bude vždy individuální. 

Mám vystudovanou reklamní a vydavatelskou činnost a polygrafii (VOŠ Grafická Hellichova) a Grafický design (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně) a 13 let praxi v grafickém designu. Odevzdávám profesionální výstup, rozumím řeči tiskařů :-), vše vám vysvětlím, poradím a vždy dodržuji termíny. Moje ilustrace jsou stylizované, moderní, veselé, hravé a trochu retro. 

Pojďme se pobavit o tom, co váš projekt potřebuje a co jsme schopní spolu zvládnout. Rozpočet a rozsah ilustrací se dá vždy přizpůsobit vašim možnostem. Ráda pro Vás připravím profesionální ilustrace pro vaše podnikání, na web, na blog, na sociální sítě, facebookovou stránku, do časopisů i knih (dovnitř i na obálku)… Kreslím pro děti i dospělé. Napište mi a něco vymyslíme.

Reference a doporučení
Karolíniny ilustrace jsou ozdobou naší knihy Jak na sítě. Karolína totiž dokázala po celo dobu spolupráce přemýšlet nad tématem komplexně, zvládla udržet jednotnou spojovací linii i v tak velkém objemu práce jako je ilustrace knihy a zároveň uměla v pravý čas přijít s novým nápadem, který knihu posunul zase o kus dál.
Karolína ilustrovala naši knihu Jak na sítě a odvedla profesionální práci. V relativně omezeném čase dala knize svůj jedinečný styl. A nepatřily k tomu jen výsledné ilustrace, ale i skvělá komunikace, samostatnost, strukturovanost a orientace ve stovkách minikonverzací a podprojektů, které jsou s vydáváním knihy spojeny. Byla skvělým členem týmu. Díky moc.
Karolína Urbánková připravovala ilustrace ke knize Jak na sítě. Velmi dobře pochopila záměr knihy a dokázala nápaditým způsobem ztvárnit pasáže, které jí vytipovaly autorky. Ilustrace Karolíny Urbánkové dodaly knize šmrnc a styl. Spolupráci s touto ilustrátorkou mohu vřele doporučit.
Oceňuji hladký průběh spolupráce, vstřícnost a velkou kreativitu Karolíny, se spoustou nápadů nad rámec dohody, aby výsledek byl co nejlepší.
Málo slov existuje k tomu, jak dokonale popsat spolupráci se Studio Arte…je to profi a je to o emocích, prostě SUPER
Spolupráce s Karolínou funguje výborně, svůj vizuální talent a kreativitu umí skvěle využít pro naše, ne vždy jednoduché, potřeby.
Nejvíc doporučuju, Karolína je úžasná pracovně i lidsky. (Spolu)pracovat se Studio Arte je radost :))!!!