MENU

Kniha #JAK NA SÍTĚ

560
0

Spolupráce s Jan Melvil Publishing na ilustracích do knihy #JAK NA SÍTĚ od Michelle Losekoot a Elišky Vyhnánkové. Na jaře tohoto roku mne oslovilo vydavatelství Melvil, zda bych ráda spolupracovala na ilustracích do knihy o sociálních sítích. Spolupráce byla hned od první chvíle skvělá, Michelle i Eliška jsou velmi sympatické nadšené duše. Spolu s celým týmem jsme vybrali font, který bude v ilustracích použitý, barevnost celé knihy. V knize je 7 velkých celostránkových ilustrací, 22 menších ilustrací, grafik a grafů a velká kupa screenshotů, které bylo potřeba vizuálně spojit. Celková doba práce na ilustracích byla 115 hodin. V ukázce i původní obálka, která nakonec neprošla.

https://www.melvil.cz/kniha-jak-na-site/

#jaknasite

 

Michelle Losekoot a Eliška Vyhnánková

JAK NA SÍTĚ, Ovládněte čtyři principy úspěchu na sociálníh sítích

Zaujmi – naslouchej – vyprávěj – vyhodnocuj. Čtyři principy, které musí ovládnout každý, kdo chce být na sociálních sítích úspěšný. Ať už hodlá vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Aplikace, trendy i uživatelé sítí se můžou měnit, ale principy zůstávají.

(text převzat z webových stránek Jan Melvil Publishing)

 

Edice Žádná velká věda, Jan Melvil Publishing, Brno 2019
Odpovědná redaktorka Vladimíra Škorpíková // Šéfredaktor Marek Vlha // Redakční spolupráce Tomáš Baránek, Marek Vlha, Vít Šebor // Oponenti Michal Kašpárek, Kateřina Ráčková, Adam Zbiejczuk, Jirka Chomát, Dorota Kajfoszová, Daniel Gamrot, Petra Bučková // Grafická úprava a sazba David Dvořák // Obálka Pavel Junk // Jazyková korektura Vilém Kmuníček // Tisk a vazba PBtisk, a. s., Příbram

ISBN 978-80-7555-084-2