MENU

Stěhovací firma

0
149
0
Ilustrace pro stěhovací firmu. Odstěhují nábytek, kanceláře, umělecká díla i těžké předměty a to klidně na druhý konec světa. Můžete jen stát se založenýma rukama.
Read More ›

Ilustrace na stránky psycholožky

0
315
0
Ilustrace na stránky psycholožky Anny Záhorové. http://www.annazahorova.cz  
Read More ›

Česká zemědělská univerzita

0
337
0
Ilustrace pro Českou zemědělskou univerzitu. Obnovitelné hospodaření, Termiti, Publikační výstupy, Překážky v biodynamickém zemědělství, Paraziti v potravním řetězci.
Read More ›

Kniha #JAK NA SÍTĚ

Spolupráce s Jan Melvil Publishing na ilustracích do knihy #JAK NA SÍTĚ od Michelle Losekoot a Elišky Vyhnánkové. Na jaře tohoto roku mne oslovilo vydavatelství Melvil, zda bych ráda spolupracovala na ilustracích do knihy o sociálních sítích. Spolupráce byla hned od první chvíle skvělá, Michelle i Eliška jsou velmi sympatické nadšené duše. Spolu s celým týmem jsme vybrali font, který bude v ilustracích použitý, barevnost celé knihy. V knize je 7 velkých celostránkových ilustrací, 22 menších ilustrací, grafik a grafů a velká kupa screenshotů, které bylo potřeba vizuálně spojit. Celková doba práce na ilustracích byla 115 hodin. V ukázce i původní obálka, která nakonec neprošla. https://www.melvil.cz/kniha-jak-na-site/ #jaknasite   Michelle Losekoot a Eliška Vyhnánková JAK NA SÍTĚ, Ovládněte čtyři principy úspěchu na sociálníh sítích Zaujmi – naslouchej – vyprávěj – vyhodnocuj. Čtyři principy, které musí ovládnout každý, kdo chce být na sociálních sítích úspěšný. Ať už hodlá vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Aplikace, trendy i uživatelé sítí se můžou měnit, ale principy zůstávají. (text převzat z webových stránek Jan Melvil Publishing)   Edice Žádná velká věda, Jan Melvil Publishing, Brno 2019 Odpovědná redaktorka Vladimíra Škorpíková // Šéfredaktor Marek Vlha // Redakční spolupráce Tomáš Baránek, Marek Vlha, Vít Šebor // Oponenti Michal […]
Read More ›

Ilustrace na web

0
960
2
Ilustrace na web pro firmu revolgy.com, spolupráce s foccus.design Ukázka skici a barevného provedení. Nerealizováno, klient zvolil nakonec fotografii.
Read More ›

Jógový zápisník

Kniha Jógový zápisník realizovaná pro nakladatelství Grada.
Read More ›

Prodejní plakáty

Autorské plakáty pro prodej na Etsy. Do děcáku i ložnice ;-) Ke koupi zde: https://www.etsy.com/shop/StudioArteDesigns  
Read More ›

Vánoční ilustrace

0
1037
0
Vlastní vánoční ilustrace.
Read More ›

Výročí republiky

0
1030
0
Osobní ilustrace k výročí republiky.
Read More ›

Ilustrace pro distributora firmy Kofola

0
1021
0
Ilustrace pro vietnamského distributora firmy Kofola.
Read More ›

Vizuál pro Mariánskolázeňské trhy

Vizuál pro každoroční Mariánskolázeňské trhy. Práce obsahovala ne jen ilustrace, ale i grafiku (jak pro sociální sítě, tak pro tisk).
Read More ›

100 objektů z mého domova

0
994
0
100 ilustrací z mého domova. V procesu.
Read More ›

Ilustrace pro Rekola

0
1040
0
Ilustrace vytvořené pro Rekola: www.rekola.cz Kampaň pro Mastercard, 23 000 fanoušků na Facebooku, merchandising, vánoční ilustrace a skicy  
Read More ›

Mateřská láska

0
1036
0
Tématická ilustrace na téma mateřská láska. Matka něžně líbající své dítě na čelo v srdci a celém vesmíru znázorňuje můj vlastní pohled na tuto magickou lásku.
Read More ›

Minikvariát

0
1027
0
Osobní ilustrace jako malý dárek pro nově otevřený mini antikvariát – Minikvariát v Chebu, přímo v cetru historického Špalíčku.
Read More ›

Lední medvěd

0
956
0
Dětská ilustrace.
Read More ›

Čajová konvička

0
926
0
Osobní ilustrace pro milovníky čajů.
Read More ›

Desky a deníky

0
903
0
Ilustrace vznikla během ilustrátorské výzvy #childhoodweek, kde ilustrátoři zobrazují tématicky své dětství. Mé bylo hodně o muzice a denících.
Read More ›

Krátké animace

Krátké frame-to-frame animace. Formát mov, mp4 a gif.
Read More ›

Obálka knihy Beyond the Egg Timer

Tvorba obálky pro knihu Beyond the Egg Timer pro ženy v těhotenství v pokročilém věku. Obálka obsahuje ilustraci „těhotného břicha“ a autorský font.
Read More ›

Ilustrace na web

0
1084
0
Příklad ilustrace na web. Po domluvě požadovaného obrázku nabízím klientovi skicu (v případě požadavku i více možností), vybírají se barvy, aby korespondovaly s webem a připraví se finální ilustrace. Postup prací viz obr.
Read More ›

Motiv Praha, spolupráce s Magifesn.cz

0
2073
1
Spolupráce na vytvoření motivu s Magifešn. Ke koupi na: magifesn.cz Fotokredit: magifesn
Read More ›

Snící liška a medvěd

0
2645
1
Design potisku na šperky a textil pro Design Empathy.
Read More ›

Potisk Monstera pro Design Empathy

0
2516
1
Design potisku na šaty, triko a batoh pro Design Empathy. Fotokredit: Adam Tyl.
Read More ›

Editorial ilustration / Ilustrace do časopisu

Article kindly borrowed and shorted from makespace.com. This article was written by Paige Smith, a freelance writer from Orange County, California who specializes in lifestyle, wellness, and travel topics. How To Easily Organize Everything In Your Closet (For Cheap)
Read More ›

Slabikář

Autorem použitého psacího písma je Martin Vlach.
Read More ›